חברת הצלחה פיננסית- שקד יועצים בע"מ מציעה ייעוץ, ליווי ותמיכה במגוון נושאים פיננסיים וכלכליים. תחום ההתמחות העיקרי שלה הוא ליווי חברות מול גופים פיננסיים גדולים, לרבות עריכת תכנית הבראה ומתן שירות ניהול כספים, הכולל הערכת שווי מקצועית ובלתי תלויה, ליווי חברות בתהליכי מיזוג ורכישה ( M&A) , מתן חוות דעת מומחה לבתי משפט ועוד.

 

החברה- כפי שמעיד עליה שמה, המאפיין אותה ומבטא את מחויבותה הבלתי מתפשרת להצלחה – מציעה ניסיון וקבלות מוכחות על הצלחות במשך 25 שנה. גופים וחברות מהגדולים והמובילים במשק, הנהנים משירותיה המקצועיים, הם שיעידו והם שיגידו עד כמה חשובים ומועילים שירותיה של החברה.

החברה מציעה את שירותיה במרחב גדול מאוד של עיסוקים ופעילויות ובהן:  הכנת תכניות עסקיות תוך ניתוח עמוק, יסודי ושיטתי של העסק על מנת לגייס הון להקמתו ולבחון שיתופי פעולה להעצמתו, חיפוש משקיעים,ייעוץ וליווי בהקמת עסק,  ייעוץ פיננסי וכלכלי ומתן פתרונות מימון ייעודיים לעסקים קטנים ובינוניים, הכנת תכניות כלכליות הכוללות הערכת שווי ובדיקת נאותות, ליווי חברות בתחום הבנייה בבדיקת כדאיות פרוייקטים הכוללת בניית מערכות תמחיר ומערכות ניהול להגברת הבקרה והשקיפות, בדיקות והגשת בקשות לקבלת מענקים במסגרת השקעות הון ומדען ( שיעור ההצלחה בנושא זה נאמד בכ- 95% !).

 החברה, שמייסדה והעומד בראשה, ישראל שקד, הנמנה עם בכירי הכלכלנים במשק הישראלי, המשמש יועץ כלכלי ועסקי מוביל, מומחה במכלול היבטים כלכליים ועסקיים הכרוכים בהקמת עסקים ובליווי צמוד שלהם, מכיר היטב הן את השוק הפרטי והן את השוק הציבורי.

 

ההצלחה של "הצלחה פיננסית שקד יועצים" היא פרי עבודת צוות של מגוון אנשי מקצוע ובהם: כלכלנים, רואי חשבון, עורכי דין ויועצים ארגוניים. החברה, המתאפיינת בעבודת צוות, המביאה לידי ביטוי את היתרונות והחוזקות המקצועיים של כל אחד מאנשיה, נותנת מענה ממוקד לגופים ולחברות, לרבות לקיבוצים ולמושבים, תוך ניתוח צרכים, היתכנות וכדאיות כלכלית, מתן ייעוץ כלכלי-פיננסי, משפטי וארגוני, על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם ולהטמיע בהם דפוסי עבודה והתנהלות שיגבירו את הסיכוי להצלחתם.

 

נושא נוסף שהחברה עוסקת בו הוא פתרונות מימון באמצעות פקטורניג וליסינג. הפקטורינג הוא מימון חוץ בנקאי שמטרתו לקצר את האשראי של הלקוחות. בכך ניתן לקבל הלוואה לעסק לטווח קצר כנגד חשבונית ההופכת עסקאות אשראי לעסקאות מזומן. בעסקת פקטורינג העסק מקבל במזומן 85% מגובה העסקה ו -15% במועד הפירעון המקורי.

על איכותה של החברה וייחודה תעיד, בין השאר, העובדה כי היא עובדת בשיתוף פעולה עם חברות ליסינג ( תפעולי ומימוני) לא רק בתחום הרכב אלא גם בציוד הנדרש לעסקים, ואשר רכישתו בשיטת הליסינג מהווה פתרון לחברות שאינן יכולות להשקיע הון ברכישת ציוד. בתום התקופה יכול הלקוח לרכוש את הציוד או להחזירו.

"הצלחה פיננסית" היא חברה אשר שאיפה למצוינות, חתירה אליה והשגתה היא אחד מערכי הליבה המכוננים שלה. לא בכדי עולה, בעקביות ובהתמדה, מספר הגופים והחברות, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, קיבוצים ומושבים המסתייעים בשירותיה המקצועיים לאורך שנים.

 

רשימת ממליצים

Your details were sent successfully!