איטום גגות עושים רק עם קבלן איטום מקצועי

מעוניינים להזמין שירותי איטום גגות? יש לכם נזילה או רטיבות בגג ואתם צריכים קבלן איטום בדחיפות? חברתנו מתמחה כבר מעל עשור בכל נושא הקשור לאיטום גגות מכל סוג. הידע, המקצועיות והניסיון שצברנו עם השנים, נותן לנו בטחון להעניק לכם הפתרון הטוב ביותר לכל בעיה הקשורה לאיטום גגות.
אנו מבצעים איטום גגות לכל סוגי המבנים והקירות כל מקלטים, מרתפים ועוד
..., פתרונות זיפות הכולל שימוש בזפת עם תקן. אנו משתמשים בחומרי האיטום האיכותיים ביותר בישראל בעלי תו תקן.
ברשותנו ציוד משוכלל ומתקדם, אשר מבטיח רמת גימור גבוהה מאוד.

מזל טוב התחדשנו באתר חדש!!

כנסו לאתר הבית של האוטמים בישראל
 

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ושירות מקצועי!

050-8090190

השירות שלנו כולל:

כל סיוגי האיטום גגות // זיפות גגות // איטום ביריעות ביטומניות // איטום יסודות // איטום מבנים // איטום בהתזה // יציקות בטקל // איטום מרפסות // בידוד // זיפות וסיוד גגות // איתור נזילות בחדרים ומבנים // איטום גגות מרוצפים // אחריות מלאה על כל עבודה // ניסיון של שנים

אם גם אתם נחשפתם לבעיה המטרידה של חדירת מים ורטיבות לתוך ביתכם אז כנראה שאתם לא לבד. נזילות לתוך הבית היא עניין די נפוץ בישראל והיא קורית מסיבה אחת פשוטה. האיטום שנעשה לבית אינו טוב ואינו מספק, לכן, נזילות מים חודרות אליו והדבר הופך לצרה צרורה. לא נעים לחיות בחדר שיש בו רטיבות. מעבר לבעיות של קילוף טיח, להיווצרות עובש, לערעור יציבות של קרמיקות ומרצפות יש סכנה גם להתפרצות מחלות במערכת הנשימה שגורמות לשיבוש במהלך החיים השוטפים.

איטום מקצועי

ביצוע איטום נכון ומקצועי יכול לפתור את כל בעיות הנזילה למיניהם. הבעיה היא שאת האיטום עושים בתקופה היבשה ולא תמיד איש המקצוע עושה אותו כראוי. בכל מקרה, מיד לאחר האיטום יש צורך לבצע בדיקת נזילת מים ואת זה עושים בעזרת התזת מים באמצעות צינור. אלא, שהדבר אינו דומה לסערת גשמים שמכה בעוצמה בבית, ולעיתים, הבעיה מתגלית דווקא בשעה הלא נוחה ובחורף הרטוב. המסקנה היא שיש צורך לעשות את האיטום בצורה טובה כבר מלכתחילה. חברתנו הינה חברה מקצועית מאוד שנותנת פתרונות איטום מעולים בעת בנייה או המגורים.

חומרי איטום

לרוב, חדירת מים מתרחשת מגגות, ממרפסות פתוחות וממקומות אחרים במבנה דוגמת: חלונות, קירות חיצוניים, דלתות וכדומה. חברתנו מתמחה בכל סוגי האיטום וברשותה מגוון רחב של פתרונות איטום מוצלחים. איטום גג ניתן לעשות בעזרת יריעות ביטומניות, בעזרת הזפת המוכרת והפופולארית. באמצעות חומרים אקריליים גמישים או חומרים פוליאוריטנים יקרי ערך. ברשות החברה אנשי מקצוע מעולים ותשתית מתאימה לביצוע עבודות איטום מורכבות.

הזמנת חברה מקצועית

איטום חייבים לבצע בכל עת ולפי הצורך. איטום יסודי מבצעים כבר בשלב הבנייה או השיפוצים, ובעת המגורים, יש לבצע תחזוקה מתמדת שלו. מומלץ להזמין את מומחי האיטום שלנו לצורך ייעוץ. נציגי החברה ישמחו לתת טיפים והסבר וימליצו על שיטת האיטום הנכונה ביותר. בחירת חברה מקצועית בתחום אשר מבצעת את האיטום בצורה המתאימה ביותר יכולה למנוע עגמת נפש רבה והוצאות כספיות מיותרות. היא תסייע לעבור את החורף הקר ללא נזילות ובעיות רטיבות מציקות.

קבלן איטום גגות מקצועי הוא קבלן בעל ניסיון שעבר קורסים והשתלמויות בכל סוגי האיטום: גגות מרוצפים, איטום ביריעות ביטומניות, זיפות ועוד..
חברתנו בעלת תעודת אוטם מורשה הכוללת מגוון רחב של התמחויות בעולם האיטום.
אנו נעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

Success! Message received.