ניסור מקצועי
מחירי ניסור זולים
1/1
ציוד ניסור מקצועי

ניסור איכותי

ניסור בטון עם חברה מקצועית

 

פרויקטים של בניה נחשבים למורכבים מאוד ואמורים להתבצע על פי תוכניות מסודרות שנעשו על ידי ארכיטקטים  ומהנדסים מורשים. עבודות הריסת מבנים מוגדרות אף הן כעבודות שחייבות להתבצע תחת היתרי בנייה.  הסיבה לכך הינה בגלל שהריסה שאיננה נכונה יכולה לפגוע בעמודים תומכים ובקורות עליהם נשען המבנה. ערעור של מבנה עלול לגרום לקריסת חלק ממנו או לקריסתו המלאה וכאן עלולים להיגרם נזקי רכוש, וחלילה, גם פגיעות בנפש. עבודות הריסת מבנים הן עבודות שנעשות בשיטות שונות ואחת המקובלות והפופולאריות ביותר הינן הריסה באמצעות ניסור בטון. זוהי שיטה יעילה ובמסגרתה מנסרים את כל המבנה בחלקים. כל חלק שמנוסר נקשר למנוף לפני ניסורו. בצורה כזאת המבנה נשאר יציב ואינו קורס. יתרון נוסף קיים הוא בעובדה שהחלקים אינם נופלים לקרקע ומתפוררים.

עבודת ניסור באמצעות כלים מיוחדים

עבודות הריסת מבנים הן רק חלק מהשימושים שנעשים בעת ניסור בטון, ויש עוד רבים כאלו. אחד היתרונות העיקריים של ניסור בטון הוא בדיוק שהוא מאפשר. ולכן, משתמשים בו רבות בעת עבודות שיפוצים במבנים ובתשתיות קיימות. יש אפשרות לנסר כל סוג בטון כולל בטון יצוק שקיים בחדרי בטחון שיש בהם ברזלים. הניסור נעשה באמצעות מסורים מיוחדים שהלהב שלהם עשוי מיהלום. היהלום הוא החומר החזק בטבע וכאשר דיסק שעשוי מיהלום מסתובב במהירות גבוהה הוא מסוגל לנסר בטון בעובי רב, וכן, את הברזלים שנעוצים בו. בניגוד להריסת קירות באמצעים אחרים דוגמת פטישי חציבה הרי שכאן מתבצעת עבודה מדויקת מאוד שחוסכת זמן רב והוצאות כספיות בעת השלמת עבודות השיפוצים. בנוסף, אין סכנה להתערערות המבנה על ידי פגיעה לא מכוונת בעמודים תומכים.

ניסור בטון במבנים פרטיים

קבלני ניסור בטון מספקים שירותיהם למגוון רחב מאוד של פרויקטים ומשימות. יש אפשרות לפתוח דלתות, חלונות, ארובות, תשתיות מים, פתחי מזגנים ועוד במבנים קיימים. בשיטה זאת לא נוצרים סדקים בקירות, וכן, לא נוצרת פסולת מיותרת. הביצוע נעשה בטכניקות המונעת רעש ורעידות. במבנים קיימים ניתן לנסר תקרות על מנת לאפשר יצירת פתח לעליית גג. עבודות שיפוצים כלליים הינן עבודות שמוזמנות על ידי בעלי בתים שרוצים לשדרג את מראה הבית שלהם. הם יבקשו שהשיפוצים ייעשו בשיטוח בטוחות תוך כדי הסתמכות על בעלי מקצוע שנושא הבטיחות נמצא אצלם במקום גבוה בסולם העדיפויות. קבלני ניסור בטון נמצאים בקטגוריה הזאת מתוקף עיסוקם.

ניסור ממד

ניסור בטון יעיל גם לביצוע עבודות בממדים. ממד נחשב לסוג של מבנה חזק ביותר בגלל עובי הבטון, שמגיע במקרים מסוימים עד ל 35 סנטימטר. בתוך הממד מוכנסים חומרים אלסטיים שונים כמו רשתות ברזל ומוטות פלדה, כך, שהוא מסיבי מאוד. ניסור בטון בממד נעשה עם דיסק שמסתובב במהירויות גבוהות מאוד וכך מצליחים לנסר אותו ולפתוח את הפתחים הנדרשים לצורך התאמת המבנה לצרכים המשתנים. ניסור בטון מבוקש מאוד גם בעבודות ציבוריות שונות שנעשות במבנים מסחריים, במפעלים ובתשתיות שונות. כמו גשרים, חומות בטון ועוד.

מקצועיות

מומלץ לשכור שירותי קבלנים מקצועיים אשר הינם בעלי ניסיון בתחום של ניסור בטון. הניסיון שלהם מגיע מעשרות משימות שירות שבוצעו עבור לקוחות שונים, פרטיים ועסקיים. קבלן מקצועי שמקבל מטלת ניסור בטון יפעל על פי התכניות שהוא מקבל ויתאים את ביצוע הניסור לצורך הקיים בשטח. הוא ועובדיו יגיעו במועד שנקבע ויעבוד על פי לוח הזמנים שהוקצה לו מתוך התחשבות בבעלי מקצוע אחרים שעובדים אחריו או במקביל אליו. ניסור בטון הינו אחד מהעבודות בתחום הבנייה שנדרשת להם אחריות רבה וכדאי להטיל את המשימה על קבלן מנוסה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית מלאו פרטים או חייגו: 072-3926888

עבודת ניסור בטון מקצועית על גשר

עבודות ניסור בטון

בשלבים שונים של עבודות שיפוצים יש צורך בהריסת קיר במבנה או הריסת כל המבנה לשם בנייה מחודשת שלו. הריסת מבנים או חלקם מחייבת אישורים רשמיים בגלל ההיבטים החוקיים וההנדסיים של העבודה. יוצאים מן הכלל הם מבנים שניבנו ללא היתר בניה.  הריסת עמוד או קיר תומך יכולה לערער את כל המבנה או את חלקו, ולכן, נדרש אישור של מהנדס קונסטרוקציה מוסמך על מנת לאשר עבודות אלו. קבלן מקצועי להריסת מבנים וניסור בטון עובד תחת פיקוח של מהנדס כזה. הריסת מבנים או חלקם נעשית במספר דרכם מקובלות. יש שמבצעים זאת באמצעות כדורי הריסה, אחרים בפטישי אויר וכלים מכאניים אחרים כמו: דחפורים למיניהם, וכמובן, ניסור בטון באמצעות מסורי בטון מיוחדים.

מגגון יתרונות בלעדיים רק באמצעות ניסור בטון

ניסור בטון הוא אחד האמצעים האלגנטיים והשימוש במסורים אלו נותן שפע של יתרונות לעומת השיטות המגושמות האחרות. הניסור מתבצע באמצעות מסור יהלום מיוחד וקשוח אשר מבצע ניסור ישר ואחיד. הניסור עצמו אינו מותיר סדקים. הוא נעשה במהירות רבה ובשקט ואינו מותיר אבק כבד ורב מדי. זוהי, אם כן שיטת הריסה יעילה אשר נותנת תפוקה מרשימה בפרק זמן קצר, יחסית. ניתן לבצע חיתוך בקירות של מקלטים מזוינים, לצורך פתיחת פתחים להרכבת מזגנים, להתקנת צנרת למכונות כביסה ועוד. ניסור בטון נעשה גם בעבודות תשתית שונות כמו בגשרים, כבישים, מדרכות, פירים ומקומות רבים אחרים. כמו כן, ניתן לחתוך קוביות וצינורות בטון, סלעים במחצבה לצורך הפרדתם והעברתם לעיבוד במפעלים ועוד.

סוגי מסורים בהם אנו משתמשים בעבודת הניסור

ישנם מספר סוגים של מסורי ניסור. ובשיני כולם יש ציפוי של יהלום שנחשב לחומר חזק מאוד שמסוגל להתמודד עם חומרים דוגמת בטון וברזל. יש מסור ניסור בטון שנע על ציר מרכזי, יש שרשרת ניסור בטון ועוד. כולם חזקים ועמידים מאוד. הם נעים במהירות גבוהה מאוד ומצליחים לחתוך קירות מזוינים בעובי רב. הם מבצעים חריצים וחודרים דרכם עד לצד השני של הקיר. השימוש במסורים אלו מקצר משמעותית את זמן החיתוך ומאפשר דיוק רב. כך, יהיה ניתן לבנות סביב הקירות במהירות רבה. הגימור יהיה חלק הרבה יותר ואף ייראה טוב בנסיבות הללו.

מדוע משתלם לכם לבחור בשירות המקצועי שלנו?

ניסור בטון מתאים גם להריסת מבנים שלמים, וכאן, נעשית העבודה בעזרת מנוף המחזיק את הקירות והחלקים שאמורים להיות מנוסרים. לאחר ניסורם והפרדתם מהמבנה עצמו הם מונחים בזהירות על הקרקע. כך, המבנה אינו מתפורר וקל לפנות חלקיו. כל עבודת ניסור בטון מחייבת שמירה על כללי בטיחות וזהירות קפדניים. קבלני ניסור בטון מודעים לכך ומקפידים על סביבת עבודה ריקה מאנשים ועובדים שאינם קשורים לביצוע הניסור עצמו. מומלץ לחפש ולמצוא קבלן לניסור בטון שיש לו ידע וניסיון רב בתחום. ניסור בטון חוסך בעלויות רבות בשל קיצור זמני הבנייה והשיפוצים. כל עבודת שיפוצים או בניה מתנהלת על פי לוח זמנים מסודר שיש צורך לעמוד בו.    

Success! Message received.