ניסור מקצועי
מחירי ניסור זולים
ציוד ניסור מקצועי

ניסור איכותי

ניסור וקידוח בטון

 

במרבית עבודות השיפוצים הכללים והמקיפים יש צורך לבצע גם עבודות הריסה, פתיחת פתחים בקירות ותקרות, קידוח במשטחי בטון ועוד. אלו הכרחיים בשל השינויים הנדרשים בתכניות העיצוב החדשות. קבלני שיפוצים מעוניינים לייעל את עבודתם ולהשתמש בשיטות ניסור וקידוח בטון שהינם יעילים מאוד לצורך משימות מורכבות ומדויקות. פתיחת פתח במידות מדויקות באמצעות ניסור בטון נעשה במהירות, יחסית, ללא לכלוך מיותר, מבלי ליצור סדקים ומבלי להרעיד את כל הקירות שמסביב. כל העבודות הללו מתבצעות בבטיחות רבה ועל פי תכניות שמאושרות על ידי מהנדסים מומחים ומורשים.

 עבודות הריסה, כמו בניה חייבות להתנהל תחת היתר בניה בגלל החשש להריסת עמודים תומכים. קבלני ניסור וקידוח בטון מקצועיים מקפידים על כך מאוד. הריסה שאיננה מבוקרת יכולה לפגוע ביציבות כל מבנה ולהפכו למסוכן למגורים. עבודות הניסור נעשות על ידי דיסק מיהלום שמסתובב במהירות רבה ומצליח להתגבר על בטון מזוין בעובי רב, כולל קירות של ממדים עם בטון מזוין ברוחב של כ – 35 סנטימטר. קידוח בטון נעשה באמצעות פטישי קדיחה רבי עצמה, ובעזרתם קודחים חורים לארובות, קולטי אדים, לתשתיות מים של מכונות ומייבשי כביסה ועוד.  

ניסור וקידוח בטון נעשה גם עבור מבני עסקים שונים שנועדו למסחר לתעשייה ועוד. קבלנים בעלי ידע וניסיון שבצעו שירותים רבים ומגוונים כאלו לעשרות לקוחות שונים מכירים את העבודות לעומק ויודעים לעבוד במקביל לבעלי מקצוע אחרים שמועסקים בפרויקט. ניסור בטון לצורך פתיחת פתח לחלון, לדלת, למזגן ועוד יתבצע על פי לוח זמנים קצר ובהתאם לדרישה ולצורך. יש מקרים, בהם עבודות השיפוצים כוללות חיזוק יסודות ותיקון ליקויי בנייה, וכאן יש צורך בשימוש נרחב של קדיחה בבטון. בשל מורכבות העבודות הללו, מומלץ לשכור שירותי קבלנים מקצועיים בתחום. 

קידוח בטון